Glenn Close

Glenda Veronica Close

8,5
26 020 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Glenn Close

Zawsze mi przypominała Meryl Sreep.A wam?

matex12

No mnie się też zawsze mylą. Zresztą do niedawna myślałam, że to właśnie Streep grała Cruelle w Dalmatyńczykach xD :P

I_and_I

Cóż, wraz z Sigourney Weaver tworzą trójkę najwybitniejszych aktorek swego pokolenia, więc nic dziwnego, że można je mylić (chociaż tak znane twarze?), zwłaszcza, że Streep i Close są w sumie nawet do siebie podobne i mają całkiem podobny styl gry.

I_and_I

hahaha miałem to samo !! aż do dzisiaj:P

matex12

Najciekawsze jest, że obydwie zagrały w filmie 'Dom dusz' w roli... sióstr ;P Miałem chwilami problemy z rozróżnieniem ;)

Bruce_Lee

Szczególnie że jedna była w nim blondynką (Meryl) a druga miała ciemne włosy (Glenn) :-) Aha - i nie grały tam sióstr - Glenn była siostrą męża (Jeremy Irons) Meryl

matex12

Racja! Mi też się ciągle mylą! mają nawet podobną gestykulację i mimikę twarzy!

madamoiselle

Mi również :)














matex12

I mi.

matex12

A mnie już nie, bo mimo mojej bezgranicznej miłości do Meryl, Glenn ma nieco mniej jednorodny styl gry, często zaskakuje różnorodnością w kreowaniu postaci. No i na boga!! ma ostre, bardziej "męskie" rysy, Meryl jest eteryczna i miękka!

matex12

heh. No mi też;]

matex12

W filmie "Dom dusz" byłam pewna, że to Meryl gra obie role. Trzeba przyznać, niezłe podobieństwo.
Pozdrawiam.

matex12

I ja się z tym zgadzam zgadzam :)

matex12

absolutnie nie! glenn jest zdecydowanie bardziej utalentowana i wszechstronna, do kazdej roli stosuje kompletnie inny warsztat. nie jestem wielka fanka meryl, tzn nie jest zle, ale nie porywa, tymczasem glenn to prawdziwy kameleon...

powder_blue

a za niebezpieczne zwiazki powinien byc oskar

powder_blue

mi także przypomina Meryl Streep ;)

powder_blue

powinien !!

powder_blue

Zgadzam sie. lenn jest bardziej utalentowana niż Streep i to bez wątpienia. Glenn przy okazji bardziej mi sie podoba urodą niż Meryl, tylko nie dostała Oskara i pewnie dlatego wiekszość uważa, że Streep jest lepszą aktorką,

CityOnilne

plus glenn to bardzo inteligentna, bezpretensjonalna, i z poczuciem humoru babka; czego nie mozna powiedziec o meryl

matex12

Nie no mi się nigdy nie myliły ale po prostu wydaje mi się że są bardzo podobne jak widzę nie tylko mi :)))

matex12

Mi też przypomina Meryl, trochę nawet Sarah Jessicę Parker, ale bardziej Meryl ;P

matex12

dla mnie to Meryl Sreep przypomina ją:)

Edvard

ona nie jest podobna do Meryl . Mer jest dużo ładniejsza od tej Glenn . Jeżeli chodzi o gre to w tym też Meryl jest lepsza .! i wgl w "dom dusz " są całkiem inne . ;)

JulkaaS

I jest podobna i nie jest, to zależy pod jakim kątem się patrzy :):) Jeżeli chodzi o grę to nie powiedziałabym ze Glenn jest gorsza od Meryl napewno inna. Wszechstronnie utalentowana potrafi zaskoczyć rolą :):)

matex12

Chyba masz cos z głową kolego .merryl Streep jestt piękna w przeciwieństwie do tego szkieletora.

matex12

Łudząco podobne !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones