Glenn Close

Glenda Veronica Close

8,5
26 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Glenn Close

Bo sprawdzałem u bukmachera i jej trochę nie doceniają. Tak się zastanawiam czy nie zainwestować. Stawiając na Dujardina jako najlepszego aktora (co jest moim zdaniem pewne że nim zostanie) i Close jako najlepszą aktorkę przy stawce 20 zł można zgarnąć 1 tyś zł. No bo Streep to już pewnie nie dostanie, nie była to moim zdaniem jakaś wybitna rola Meryl, poza tym wcieliła się w postać kontrowersyjną. Rooney Mara to zdecydowanie za wcześnie, nie sądze też aby Oscara dostała M. Williams. Tylko Viola Davis może zamieszać. A co wy o tym myślicie?

LuBe

Po obejrzeniu 'Alberta Nobbsa' sądzę, że ma potężne szanse na Oskara... Przyznaję, że nie doceniałam jej wcześniej jako aktorki. Zawsze trafiałam na jakieś niskobudżetowe filmy z nią, gdzie nie miała możliwości pokazać zbytnio swojego talentu, albo miała wybitnie złą rolę. Nobbs mnie dosłownie zmiótł, zmiażdżył. Został jednym z moich ulubionych filmów. Będę mocno trzymać kciuki za Oskara dla Glenn Close. Uważam, że w pełni zasłużyła.
A co do Violi Davis... 'Służące' też oglądałam i również ten film podobał mi się bardzo, ale jeśli miałabym mówić o szansach na Oskara, którejś z aktorek spośród obsady tego filmu, to uważam, że znacznie bardziej zasłużyła na niego Octavia Spencer (grała Minny Jackson - tę od osławionego ciasta z niespodzianką ;) ) Nie bardzo wiem, za co nominacja dla Violi Davis. Jej rola była dobra, ale gra niczym mnie nie zafascynowała, w ogóle nawet nie zwróciłam na nią uwagi, wszystko na temat jej bohaterki podane jest na talerzu, od widza wcale nie wymaga się specjalnego zainteresowania jej osobą. Błędem według mnie byłoby przyznanie Oskara jej, a nie Glenn.

lady_bug_

Właśnie doszukałam się informacji, że Octavia Spencer jest nominowana w kategorii Najlepsza Aktorka Drugoplanowa, przepraszam więc za błąd. Ale to nie zmienia faktu, że według mnie Davis nie zasłużyła na Oskara w kategorii Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa.

LuBe

Viola Davis wygrała SAG, co jest niemalże corocznie odpowiednikiem Oscara, nie sądzę, że w tym wypadku będzie inaczej, ew. może ją pokonać Meryl Streep, bo Akademia ją kocha, Close nie brałbym pod uwagę

Pauleta

No i jak zawsze Glenn nie została doceniona przez akademię. A szkoda, bo myślę, że w swojej karierze nie będzie miała już na to szansy ....

KLAUDIA92

Jak wiesz pozostawię to bez komentarza ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones