Glenn Close

Glenda Veronica Close

8,5
26 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Glenn Close

czy kobieta ma prawo tak wyglądać?..............

użytkownik usunięty
chrismoltisanti

A "Fatalne zauroczenie widziałeś? Albo Niebezpieczne Zwiazki? Widac nie.... no comments.

Ma prawo. Nie jest piękna, ale za to ma talent.

chrismoltisanti

a czy każdy musi być dlugonogą piękną ale mdłą i bez wyrazu blondynką? ona jest nietypowa i b. dobrze gra

chrismoltisanti

Czy robingood ma prawo tak mówić? ;)
T oczywiste, że Glenn Close wymiata.

użytkownik usunięty
chrismoltisanti

Jak ktoś napisał już wyżej, gdyby wszystkie kobiety były blond lalami z pięcioma drobnymi szczegółami odróżniającymi je od gumowych lal, świat byłby do ****, a niemowlętom w woli miłosierdzia wręczano by rewolwer.

Glenn Closet to piękna kobieta, która ma 61 lat z klasą. Nic dodać nic ująć.

kingabor95

Jak czytam cos takiego to mi sie slabo robi...

chrismoltisanti

wszytko ok, ale zalożyciel tematu ma rację, przynależność do naszej płci do czegoś zobowiązuje

Wiedzma_15

Wypieram się niniejszym autorstwa tej wiadomości i informuję że ktoś buchnął mi konto. Czego darować nie zamierzam.

EineHexe

Glenn Close szczęsliwie pochodzi jeszcze z tej epoki kinematografii gdzie zgrabne nogi i ładna buzia nie były gwarantem sukcesu, a przynajmniej nie w takim stopniu jak teraz. Z drugiej strony gdyby wziąć te wszystkie gwiazdeczki ekrany i pooglądać bez makijażu i operacji plastycznych wyglądałyby niewiele lepiej. Ona jest wspaniałą aktorką, a uroda to kwestia gustu.

chrismoltisanti

Po pierwsze nie pisze się Glenn Closet tylko Glenn Close a po drugie nie wiem czego chcesz od jej wyglądu, bo jest bardzo ładną kobietą i świetnie gra w filmach. Przecież nie każda kobieta musi być sztuczną blondynką, spaloną w solarium i po 50 operacjach plastycznych!

ray91

Glenn Close wcale nie jest taka brzydka jak widać to na tym zdjęciu, a pozatym jest świetną aktorką.

chrismoltisanti

Przeciez ona jest piekna kobieta. Nie mowie o jej wnetrzu czy aktorstwie. Ona jest naprawde piekna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones