Glenn Close

Glenda Veronica Close

8,5
26 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Glenn Close

Za Alberta Nobsa ??? Nie, Oscara zgarnie Meryl Streep :/

savage

Oskara jak nikt inny, powinna dostać Glenn, Meryl ma 2 już, a wg mnie trudniej wczuć sie w jej postać, ktorą gra, chociaż nie wiem, jak to jest w trakcie krecenia, może dla nich już nic nie jest trudne

CityOnilne

Jedna i druga bezbłędna :):) ale tym razem jestem całym sercem z Glenn :):)
Zobaczymy w lutym ...

kam001

Ale ja nadal nie rozumiem, że Glenn dostała tylko nominacje do Oskara i do tego 5! no teraz już 6 :)) i nie zgarnęła ani jednego Oskara, po pierwsze Niebezpieczne związki dzięki niej były naprawdę niebezpieczne i genialne zarazem!

CityOnilne

Tego nikt nie zrozumie ... Niebezpieczne Związki ... powinna dostać ... Wg mnie walka toczyła się miedzy Glenn a Jodie.
i scena gwałtu przeważyła o wygranej Jodie.
Poza tym chyba ja jako fan nie potrzebuje rzeczowego dowodu jej klasy (w postaci nagrody) bo wiem że swoja praca zyskała "wilkość" i szacunek a zarazem chciałabym żeby ją (nagrodę) dostała ...
To działa w dwie strony ...
Pozdrawiam Kamila

kam001

ja jestem jej fanem również i może dziwne po jakim filmie to sobie udowodniłem jeszcze bardziej (był to film Dom Dusz, gdzie Glenn jak wiesz grała Ferule), genialnie, wspaniale, tak ludzko i prosto a zarazem z wielką ekspresją i warsztatem niebanalnym aktorskim. Jej czarny (prawie zakonny) kostium, genialnie pasował do jej twarzy tak delikatnej a zarazem silnej i pewnej. Genialna! Szczególnie scena w konfesjonale.

CityOnilne

:):) zgadzam się ... chociaż śmierć Feruli powaliła mnie ...

Zmieniając temat szukam filmu "Maxie" i za cholerę nie mogę go nigdzie znaleźć :(:(
Oglądałeś może ??? Przeszukałam cały net i nic ... ehhh ...

kam001

Niestety, nie oglądałem, z Glenn obejrzałem sporo filmów, ale raczej tych bardziej znanych, jednak Ferula to jej rola życia wg mnie, no i w Niebezpiecznych Związkach :)

CityOnilne

Kurde bo wzięło mnie na ten film i nie mam jak go obejrzeć :( no ale trudno takie moje szczęście ...
Dużooo ma świetnych ról w sumie film nie musi być wybitny ona sobą i swoją postacią wiele do niego wnosi :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones