PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741913}

Wszechstronna dziewczyna

The Girl with All the Gifts
6,3 8 879
ocen
6,3 10 1 8879
6,8 9
ocen krytyków
Wszechstronna dziewczyna
powrót do forum filmu Wszechstronna dziewczyna

7/10

ocenił(a) film na 7

Jestem zaskoczony, że tak dobrze to wyszło... Muzyka i klimat jest kapitalny... fabularnie też więcej jak przyzwoicie... ciekawy pomysł i wykonanie... Polecam !

reptile2006

Nie jestem fanem gatunku, obsada też nie była zachęcająca, ale film naprawdę wyróżnia się na tle produkcji tego typu. Niezły pomysł i klimat. Zakończenie też nie jest przewidywalne i oczywiste. Lepiej pozytywnie się zaskoczyć sięgając z braku laku po takie filmidło, niż się rozczarować zasiadając z dużymi oczekiwaniami przed reklamowaną szumnie megaprodukcją. Lepszy niż się spodziewałem.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Muzyka już od samego początku robi klimat. Chyba najlepsza produkcja z zombie, jaką dotąd widziałem. Fajny pomysł i ciekawe zrealizowanie.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Film nieoczywisty i dobrze zagrany. Nie przepadam za filmami o zombi ale ten miał klimat i był całkiem inteligentny. Polecam.

ocenił(a) film na 9
w_ig

@w_ig mistrzu i telepato! Jeśli przewidziałeś w 100% co stanie się z nauczycielką to nie jestem godzien ci zawiązać sznurowadeł w Twoich pantofelkach! W przeciwmin przypadku to jak mawiał Król Julian "hańba ci"!

ocenił(a) film na 9
Mistrzu-1

@w_ig wybacz to nie było do Ciebie!

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Jeden z lepszych filmów o zombie jaki zdarzyło mi się obejrzeć w ciągu ostatnich lat, mógłby być powiązany z "28 dni" i "28 tygodni" oraz "World War Z", w każdym razie gdyby ktoś je obejrzał "jednym cięgiem" z pewnością nie straciłby postapokaliptycznego nastroju ;-)

ocenił(a) film na 9
jjarek_filmweb

Potwierdzam :)

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Zdecydowanie bardzo dobry!! Jak nie trawie filmów z zombiakami tak ten dostał ode mnie 8 gwaiazdek. POLECAM!!

ocenił(a) film na 7
reptile2006

dokładnie szkoda że dużo jest dobrych filmów mało rozreklamowanych a zalewa nas syf CGI bez jakiejkolwiek fabuł i gry aktorskiej
dla mnie 7,5

ocenił(a) film na 7
reptile2006

też nie przepadem za zombiakami bo zazwyczaj w kółko to samo
to zapewne zasługa książki ale nie czytałem tylko oceniam film
jest na 7+
jeden z najlepszych o zombi

ocenił(a) film na 9
VanKert

@VanKert dokładnie tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones