PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751590}
5,7 4 399
ocen
5,7 10 1 4399
6,7 6
ocen krytyków
Under the Shadow
powrót do forum filmu Under the Shadow

Dobrze zagrany, trzyma w napięciu. Nie spodziewałem się "achów i ochów" i dostałem dobrą pozycję, lubię się pozytywnie zaskoczyć.

ocenił(a) film na 3
wmbco

Tu się zgodzę - dobrze zagrany. A co do fabuły - sam się sobie dziwię że to obejrzałem...

ocenił(a) film na 7
Szeryf_filmweb

Ja też się sobie dziwię. Gdyż porównywany był do Babadoka ... (czy jakoś tak ...)

ocenił(a) film na 3
wmbco

Mi nie o to chodziło. Dobrze zagrany to jest plus, ale ogólnie film słaby, albo go nie zrozumiałem do końca. Z tego co ludzie piszą w komentarzach film miał "drugie dno". Ja czegoś takiego nie widziałem, więc dałem ocenę jaką dałem.

ocenił(a) film na 7
wmbco

Ten film to bardziej dramat z elementami horroru niż samodzielny horror.

ocenił(a) film na 5
wmbco

Ładnie nakrecony i dobrze zagrany, ale bardziej dramat obyczajowy z elementami horroru niz horror per se. Po poczatkowym zainteresowaniu zaczyna nuzyc, a o straszeniu tymbardziej niestety nie ma mowy, a szkoda bo potencjał był.

ocenił(a) film na 7
miko1980

On przeraża trochę inaczej.

ocenił(a) film na 5
wmbco

kazdy ma swoje strachy :) inna kwestia ze ten stworek jak zostal ukazany pod koniec w swej calej okazalosci to bardziej smieszyl wygladem niz straszyl ;)

ocenił(a) film na 7
miko1980

A pamiętasz jakiegoś strasznego stworka? Czekam na propozycje.

ocenił(a) film na 5
wmbco

ojjj tak z glowy na szybko to nie powiem, ale wystarczy zeby nie byl smieszny/karykaturalny a ten niestety taki byl..

ocenił(a) film na 7
miko1980

Mnie wszystkie śmieszą :)

ocenił(a) film na 3
wmbco

i to ma być horror chyba dramat film bardzo słaby już ciekawszy jest TAXI-TEHERAN

ocenił(a) film na 5
wmbco

W moim odczuciu ten film porusza wiele wątków, nie wiem czy nie za wiele. Mamy wojnę, mamy politykę, mamy dość nowoczesną kobietę z ambicjami w świecie islamu, mamy elementy horroru. Gdyby jeszcze te ostatnie były subtelne i niedopowiedziane, zostawiałyby pole do interpretacji, a tak.. Pod koniec zrobiło się zbyt dosadnie, moim zdaniem to było zbędne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones