PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123920}

Miłego dnia?

The Chumscrubber
6,8 2 391
ocen
6,8 10 1 2391
Miłego dnia
powrót do forum filmu Miłego dnia?

Im dalej, tym gorzej. Ludzie w tym filmie świrują i są odrealnieni... Reakcje większości postaci pozbawione są jakichkolwiek przejawów inteligencji. Wszyscy zachowują się, jakby byli w jakimś transie, co w połączeniu z małomiasteczkowym osiedlem, gdzie każdy każdego zna tworzy dziwny klimat rodem z horroru. Taka kolej rzeczy jednak ani mnie nie bawi, ani nie porusza i wydaje się idiotyczna, zamiast komiczna albo tragiczna. Większą inteligencją mogą poszczycić się już postacie z seriali typu "Trudne sprawy".

Pomimo, że przedstawiłem jedynie wady tego filmu, dam 5/10

ocenił(a) film na 7
jontrix

Ja natomiast mam trochę inne zdanie :) Klimat jest fantastyczny. Odrealniony, okej, ale to przecież film a nie "Na Wspólnej". Cechy bohaterów zostały trochę wyolbrzymione, przez co wydaje się trochę groteskowy - ale moim zdaniem to działa właśnie na korzyść filmu.

użytkownik usunięty
jontrix

Po Twoich filmach wnoszę, że jesteś raczej obytym kinomanem. Jak to sie stało, że nie rozpoznałaś groteski? Moim zdaniem takie rzeczy należy doceniać, bo zaleje nas "Gwiazd naszych wina" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones