PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123920}

Miłego dnia?

The Chumscrubber
6,8 2 391
ocen
6,8 10 1 2391
Miłego dnia
powrót do forum filmu Miłego dnia?

Co za kretyn...

ocenił(a) film na 7

przetłumaczył tytuł? Czy ktoś mi wytłumaczy co on ma wspólnego z filmem? Nie mógł
pozostać po prostu nieprzetłumaczony "The Chumscrubber"? Czy ta nazwa jest za trudna
dla społeczeństwa? Tłumacze mają nas w takim razie dla idiotów.

Bloody_Hell

ale co właściwie znaczy ten tytuł?

Zajcevv

Wpisując w translate.google.pl frazę "The Chumscrubber" otrzymamy "Miłego dnia?" normalnie spadłem z krzesła, jak to zobaczyłem...

Słowo "Chumscrubber" możemy jednak rozłożyć na Chum oraz Scrubber, co w kolejności znaczy kumpel oraz płuczka. Nie pytajcie mnie co to jest "płuczka"... :D

Pozdrawiam z tego miejsca zespół Google Translate.

ocenił(a) film na 6
jontrix

Chumscrubber podzielić można na "chum" i "scrubber", które pochodzi od "scrub". "Chum" oznacza kumpla, a "scrub" wycierać, ścierać, ale i odwoływać, anulować i myślę, że tutaj chodzi akurat o drugie znaczenie tego słowa. Zatem Chumscrubber oznaczałoby kogoś, kto pozbywa się kumpli - nie mam na to słowa, ale ciekawi mnie czy ktoś z was wymyśliłby dobry odpowiednik.

Tyle w temacie, elo

ocenił(a) film na 8
WJKProducer

Osobiście przy tłumaczeniach dziwnych słów nie polecam morfologicznej zabawy i odkrywania Ameryki. Niektórych rzeczy się nie da przetłumaczyć i koniec kropka. W takich wypadkach warto jednak zrobić mały reaserch (globalizacjo, bijemy pokłony!) i sprawdzić mniej formalne źródła.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=chumscrubber

I nagle wszystko pasuje. I to super-mega-wielowymiarowo.

ocenił(a) film na 8
Zajcevv

Chumscrubber to postać z gry komputerowej, w którą grał Troy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones