filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Sundance
1988
http://www.sundance.org
Festiwal Filmowy Sundance
Główna Nagroda Jury
Najlepszy dramat
wygrane
Ciepło i słonecznie
(1987)
Rob Nilsson
Udział w konkursie na najlepszy dramat
nominacje
Break of Dawn
(1988)
Isaac Artenstein
Dzielny mały toster
(1987)
Jerry Rees
Lakier do włosów
(1988)
John Waters
Lemon Sky
(1988)
Jan Egleson
Made in USA
(1987)
Ken Friedman
Patti Rocks
(1988)
David Burton Morris
Rachel River
(1987)
Sandy Smolan
South of Reno
(1988)
Mark Rezyka
The Silence at Bethany
(1988)
Joel Oliansky
W pogoni za szczęściem
(1987)
Michael Hoffman
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Beirut: The Last Home Movie
(1987)
Jennifer Fox
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
Acting Our Age
(1988)
Michal Aviad
Broken Noses
(1987)
Bruce Weber
Chuck Solomon: Coming of Age
(1987)
Marc Huestis
Distant Harmony
(1987)
DeWitt Sage
Droga Ameryko: Listy z Wietnamu
(1987)
Bill Couturié
Elvis '56
(1987)
Alan Raymond
,
Susan Raymond
Fire From the Mountain
(1987)
Deborah Shaffer
John Huston and the Dubliners
(1988)
Lilyan Sievernich
Miss... or Myth?
(1987)
Geoffrey Dunn
Missile
(1987)
Frederick Wiseman
Radio Bikini
(1987)
Robert Stone
The Houses Are Full of Smoke
(1987)
Allan Francovich
Thy Kingdom Come... Thy Will Be Done
(1988)
Antony Thomas
Where the Heart Roams
(1987)
George Paul Csicsery
Nagroda Festiwalowa
Najlepsze zdjęcia w dramacie
wygrane
Rachel River
(1987)
Paul Elliott
Najlepsze zdjęcia w filmie dokumentalnym
wygrane
Beirut: The Last Home Movie
(1987)
Alex Nepomniaschy
Nagroda Specjalna Jury
Dla dramatu
wygrane
Lemon Sky
(1988)
Jan Egleson
Dla filmu dokumentalnego
wygrane
Droga Ameryko: Listy z Wietnamu
(1987)
Bill Couturié
Wyróżnienie Specjalne
Zdobywca
wygrane
Rachel River
(1987)
Viveca Lindfors
Wybitne osiągnięcia.
Wyróżnieni w roku 1988
Rachel River
(
2/3
)
Beirut: The Last Home Movie
(
2/2
)
Droga Ameryko: Listy z Wietnamu
(
1/2
)
Lemon Sky
(
1/2
)
Ciepło i słonecznie
(
1/1
)
W pogoni za szczęściem
(
0/1
)
Lakier do włosów
(
0/1
)
South of Reno
(
0/1
)
Made in USA
(
0/1
)
Dzielny mały toster
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.