filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Slamdance
2009
https://slamdance.com/festival/
Festiwal Filmowy Slamdance
Data wręczenia nagród:
15 stycznia
Główna Nagroda Jury
Najlepszy film
wygrane
A Quiet Little Marriage
(2008)
Mo Perkins
Udział w konkursie głównym
nominacje
City Rats
(2009)
Steve Kelly
Mississippi Damned
(2009)
Tina Mabry
Only
(2008)
Simon Reynolds
,
Ingrid Veninger
Punching the Clown
(2009)
Gregori Viens
Spooner
(2009)
Drake Doremus
,
Lindsay Stidham
Trupy sprzedaję
(2008)
Glenn McQuaid
Wszechwiedzący
(2009)
John Hindman
You Might as Well Live
(2009)
Simon Ennis
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Strongman
(2009)
Zachary Levy
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
Graphic Sexual Horror
(2009)
Barbara Bell
Heart Of Stone
(2009)
Beth Toni Kruvant
Lost Sparrow
(2009)
Chris Billing
Niewygodny świadek
(2008)
Juan José Lozano
Oh My God! It's Harrod Blank!
(2008)
David Silberberg
Second Sight
(2008)
Alison McAlpine
Uśmiechaj się, aż zaboli
(2009)
Lee Storey
Zombie Girl: The Movie
(2008)
Erik Mauck
,
Aaron Marshall
,
Justin Johnson
Najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny
wygrane
Rare Chicken Rescue
(2008)
Randall Wood
Najlepszy krótkometrażowy film fabularny
wygrane
Bulwar księżniczki Małgorzaty
(2008)
Kazik Radwanski
Wyróżnienie Specjalne
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Tony Zoreil
(2007)
Valentin Potier
Nagroda Publiczności
Najlepszy film
wygrane
Punching the Clown
(2009)
Gregori Viens
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Heart Of Stone
(2009)
Beth Toni Kruvant
Najlepszy film w kategorii 'Best Anarchy On-Line Film'
wygrane
The Tides
(2007)
Eva Flodstrom
Nagroda Specjalna
Nagroda 'Spirit of Slamdance'
wygrane
Zombie Girl: The Movie
(2008)
Erik Mauck
,
Aaron Marshall
,
Justin Johnson
Nagroda Vision za zdjęcia
wygrane
Trupy sprzedaję
(2008)
Richard Lopez
Nagroda festiwalowa dla scenarzystów
Pierwsze miejsce
wygrane
Drool
(2009)
Nancy Kissam
Wielkie wyróżnienie Jury
Najlepszy zespół aktorski
wygrane
Trupy sprzedaję
(2008)
Larry Fessenden
Wyróżnieni w roku 2009
Trupy sprzedaję
(
2/3
)
Zombie Girl: The Movie
(
1/2
)
Punching the Clown
(
1/2
)
Heart Of Stone
(
1/2
)
A Quiet Little Marriage
(
1/1
)
Drool
(
1/1
)
Strongman
(
1/1
)
Bulwar księżniczki Małgorzaty
(
1/1
)
Tony Zoreil
(
1/1
)
The Tides
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.